طرح و تصویر - تلویزیون شهری ارومیه

تلويزيون هاي شهري براي تبليغات و اطلاع رساني جهت سازمان ها و مراكز اداري تجاري بانك ها مراكز تفريحي و حهت تبليغ در ميادين و مزاكر شلوغ شهر كاربرد دارد. تلويزيون هاي شهري كه هم اكنون در كشور ما نيز جايگزين بيلورد هاي تبليغاتي شده است علاوه بر جلوه بهتر در روز دراي مزاياي زيادي نسبت به بيلبورد هاي تبليغاتي مي باشد.


تلويزيون هاي شهري براي تبليغات و اطلاع رساني جهت سازمان ها و مراكز اداري تجاري بانك ها مراكز تفريحي و حهت تبليغ در ميادين و مزاكر شلوغ شهر كاربرد دارد.تلويزيون هاي شهري كه هم اكنون در كشور ما نيز جايگزين بيلورد هاي تبليغاتي شده است علاوه بر جلوه بهتر در روز دراي مزاياي زيادي نسبت به بيلبورد هاي تبليغاتي مي باشد.

تلويزيون به دليل ويژگي منحصربه‌فردي که در ارسال پيامهاي تصويري دارد، يکي از پرمخاطب‌ترين وسايل ارتباط جمعي به شمار مي‌آيد. اين رسانه‌ پيچيده و کارا علاوه بر پخش برنامه‌هاي مسؤليت تبليغات مؤسسه‌هاي تجاري، اقتصادي و فرهنگي را نيز به عهده دارد.

مزاياي تبليغ در تلويزيون:

1.امکان استفاده از سه عامل تاثيرگذار صدا، تصوير و حرکت
2. برخورداري از جاذبه زياد براي مخاطبين
3.پوشش و دسترسي مکاني زياد

تلویزیونهای LED غول پیکرقابلیت نمایش فیلم را با 16 میلیون رنگ دارا می باشند که اصطلاحاً در ایران به تابلوهای " فول کالر " معروف هستند. با ترکیبی از رنگهای آبی , سبز و قرمز ترکیب رنگ کامل را ارائه میکنند.

آنچه مسلم است نیاز روز افزون جامعه به مقوله تبلیغات و نقش سازنده آن در ایجاد بستر مناسبی جهت رشد و شکوفایی صنعت کشوراین تلویزیون ها وسیله مناسبی برای انجام تبلیغات بوده وبا عث زیبایی نمای شهر نیز می شوند.


تاریخ: ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ ۱۱:۰۲ | دفعات بازدید: ۱۹۷۹ بازدید

برچسب ها: -